APIE MUS
 
Apie mus

Audito įmonė UAB “Audikona” yra viena iš seniausių nacionalinių audito kompanijų, Lietuvos rinkoje veikianti nuo 1997 metų.

Patyrę mūsų audito įmonės specialistai atlieka įmonių finansinės atskaitomybės ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų panaudojimo auditus, tvarko Lietuvos įmonių buhalterinę apskaitą, atlieka apleistos buhalterinės apskaitos pertvarkymus, konsultuoja finansinės atskaitomybės sudarymo, apskaitos, apskaitos politikos parengimo, įmonių akcijų įvertinimo ir panašiais klausimais.

Pagrindinė mūsų įmonės specializacija - auditas. Esame atlikę auditus įvairaus profilio bei įvairių nuosavybės formų įmonėse:

  • Gamybinėse, užsiimančiose metalo lydimu, katilinių statyba, metalinių konstrukcijų gamyba, kartoninių tūtų gamyba, automobilinių dalių gamyba, baldų gamyba, mėsos bei kitų maisto produktų gamyba, knygų leidyba ir t.t. 
  • Paslaugų, užsiimančiose šilumos tinklų, butų ūkių teikiamomis paslaugomis, draudimo paslaugomis, gydymo, visuomeninio maitinimo, konsultavimo, projektavimo ir statybos darbų priežiūra, kelių statyba ir priežiūra, nekilnojamojo turto nuoma, statybinių mechanizmų nuoma, saugos paslaugomis, laidojimo paslaugomis, spaustuvės darbais ir t.t. 
  • Prekybinėse, užsiimančiose didmenine ir mažmenine prekyba žemės ūkio ir statybine įranga, didmenine ir mažmenine prekyba vaistais, didmenine ir mažmenine prekyba maisto produktais, didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, didmenine ir mažmenine prekyba buitine technika, didmenine ir mažmenine prekyba dėvėtais rūbais, prekyba gyvūnų maistu, prekyba nekilnojamuoju turtu, prekyba knygomis, prekyba popieriumi, prekyba baldais ir t.t.

Aukšti audito įmonės veiklos standartai ir stabilus komandos branduolys užtikrina efektyvų komandinį darbą, nustatytos tvarkos laikymąsi, pagarbą kliento ir savam personalui, dalijimąsi patirtimi. Klientas gali būti tikras, kad mes padarysime ne tik tai, ką pažadėjome, bet ir duosime daugiau, negu iš mūsų buvo tikimąsi.
Mūsų politika- kokybė ir objektyvumas. Mūsų devizas - auga mūsų klientai, augame ir mes.

Esame sukaupę didelę darbo patirtį, todėl galime garantuoti aukštą paslaugų bei darbo kokybę, visišką gautos informacijos konfidencialumą. Gerbdama savo klientus ir siekdama iki minimumo sumažinti paslaugų riziką, mūsų kompanija yra apsidraudusi audito įmonių civilinės atsakomybės draudimu.

Kontaktai
UAB "Audikona" Kaunas, Kurpių g. 25-2, LT-44287 Tel: +370-37-322451 Fax: +370-37-322451 Email: info@audikona.lt