UAB "Audikona" teikia šias apskaitos paslaugas:

  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas; 
  • Apleistos apskaitos sutvarkymas; 
  • Apskaitos patikrinimas.

Šiuo metu vis didesnis įmonių skaičius buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas paveda šios srities profesionalams- audito arba apskaitos tvarkymo įmonėms. Tokiu būdu ne tik sutaupomos įmonės lėšos, bet ir perkeliama atsakomybė apskaitos tvarkytojams. Mūsų įmonės specialistai kokybiškai atlieka buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas, jų darbas yra tikrinamas įmonės auditorių. Apskaita yra tvarkoma buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programa "Pragma". "Pragma" tinka visų nuosavybės formų įmonių apskaitai tvarkyti - prekybos, paslaugų, gamybos įmonių, statybos ir remonto įmonių, kavinių, autotransporto ir autoserviso ir t.t. Jei naudositės mūsų paslaugomis, būsite užtikrinti, kad apskaita yra vedama teisingai, laikantis visų nuolat besikeičiančių įstatymų reikalavimų.

Jeigu Jūs abejojate savo įmonės buhalterinio personalo kompetencija, manote, kad neteisingai apskaitomos Jūsų įmonės ūkinės operacijos ar neteisingai apskaičiuojami mokesčiai, įtariate, kad blogai ginami akcininkų interesai, mūsų įmonės specialistai padės įvertinti buhalterinės apskaitos būklę, personalo kompetenciją, o taip pat, klientui pageidaujant, ir sutvarkyti apleistą apskaitą.

Jeigu Jūs pageidaujate ne audito, o tik apskaitos patikrinimo, tai taip pat galite kreiptis į mūsų įmonę ir užtikriname, kad gausite tikslią informaciją apie Jūsų įmonės finansinę padėtį, kas leis adekvačiai planuoti tolimesnę ūkinę- komercinę bei investicinę veiklą.

Kontaktai
UAB "Audikona" Kaunas, Kurpių g. 25-2, LT-44287 Tel: +370-37-322451 Fax: +370-37-322451 Email: info@audikona.lt